Başlıksız Belge

    FAZIL SAY’DAN YÜRÜYEN KÖŞK’E ÖZEL BESTE

Ünlü besteci ve piyano sanatçısı Fazıl Say 4 Şubat tarihinde sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda hazırladığı yeni “Art of Piano” albümünün 4. parçası olarak “Yürüyen Köşk” isimli eser üzerinde çalışmalara başladığını belirtti. Paylaşımında tüm Atatürkçüler ve tüm çevreciler mutlaka bu yazıyı okumalı diyerek Yürüyen Köşk’ün hikayesini takipçileri ile paylaştı.


Yeni albümü için çalışmalarını sürdüren Fazıl Say, Yürüyen Köşk için yapacağı besteyi de yeni albümüne koyacak. Beste çalışmalarına başladığını sosyal medya hesabından duyuran Say, paylaşımında Yürüyen Köşk’ün hikayesini anlattı.

“Albüm Tanıtımının Yürüyen Köşk’te Yapılmasını Teklif Edeceğim”

Konuyu öğrendikten sonra Say’ın babası ile görüştüğünü belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Sayın Say yurtdışında olduğu için ilk etapta kendisi ile iletişim kuramadım ancak babası ile görüşerek memnuniyetimi dile getirdim. Yürüyen Köşk kentimizin en büyük markası onu yalnızca ülkemiz sınırları içerinde değil dünyaya tanıtmak için çalışıyoruz. Bu bestede bunun için çok önemli bir adım. En kısa sürede kendisi ile görüşüp eğer süreçte uygun olursa albümün tanıtımını Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Yalova’ya geliş tarihi 19 Ağustos’ta Yürüyen Köşk’te yapmayı teklif edeceğim. Sayın Say’a bu katkısından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi. Haberler
  YALOVA DİRENÇLİ İL SEÇİLDİ
  BAŞKAN SALMAN ŞAMPİYONLARI AĞIRLADI
  ASLA SANATSIZ KALMAMAK DİLEĞİYLE
  DÜNYA SAATİ ETKİNLİĞİNE DESTEK
  YALOVA, YILIN ALTIN KENTİ ÖDÜLÜNÜ ALDI
  “ÇANAKKALE GEÇİLMEZ DEDİLER, DÜŞMANA GEÇİT VERMEDİLER”
  HALK OYLAMASIYLA YILIN ALTIN KENTİ YALOVA SEÇİLDİ
  8 MART DOLU DOLU KUTLANDI
  “HAKLARINIZIN SONUNA KADAR SAVUNUCUSU OLUN”
  KÜLTÜR MERKEZİ VE CEMEVİ ÇEVRESİNDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANIYOR
 


                
Adres : Süleymanbey Mahallesi İstiklal Caddesi No:29 PK: 77100 YALOVA

Web Tasarım