Başlıksız Belge

    Başkan'ın Mesajı

Değerli Yalovalılar,

 

30 Mart yerel seçimlerinde sizlerin göstermiş olduğu teveccüh ile başkanlık görevine seçildim. Bir Yalova sevdalısı olarak bu kentte başkan olmanın gururunu yaşıyorum. Beni bu görevde destekleyen tüm çalışma arkadaşlarıma ve halkıma teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Göreve başladığım gün itibariyle hizmetlerimizi, Şeffaf Oda, halk günleri, STK görüşmeleri ve çeşitli istişare toplantıları aracılığıyla vatandaşımızla buluşarak katılımcı demokrasi anlayışıyla şekillendirdik. Kaynaklarımızı etkin ve en verimli şekilde kullanarak Yalova’mızı geleceğin turizm ve kongre kenti yapma yolunda ilerliyoruz.

 

Gelişen teknoloji ile hızla değişen dünyada Yalova’nın hak ettiği yeri alabilmesi için projeler üretiyoruz. Yalova, sosyal belediyecilik uygulamalarının gerçek anlamda hayata geçirildiği yaşandığı yeni bir dönem yaşıyor. Şeffaf yönetim ilkesi ile çıktığımız bu yolda amacımız; Yalova’yı sosyal ve kültürel açıdan geliştirerek küresel değişime uyum sağlayabilmiş bir kent haline getirmek. 

 

Yüksek yaşam standartlarına ulaşmış, sanatsal aktiviteleri ve kültür festivalleriyle anılan, marka değerini yakalamış, umutlu ve yüzleri gülen insanların yaşadığı bir şehir olmak için; dünyada güneşin en güzel battığı kent olduğuna inandığım Yalova’mızı birlikte yönetiyor, sevgiyle büyüyoruz. 

 

Sevgi ve saygılarımla…

 


 Haberler
  YALOVA, YILIN ALTIN KENTİ ÖDÜLÜNÜ ALDI
  “ÇANAKKALE GEÇİLMEZ DEDİLER, DÜŞMANA GEÇİT VERMEDİLER”
  HALK OYLAMASIYLA YILIN ALTIN KENTİ YALOVA SEÇİLDİ
  8 MART DOLU DOLU KUTLANDI
  “HAKLARINIZIN SONUNA KADAR SAVUNUCUSU OLUN”
  KÜLTÜR MERKEZİ VE CEMEVİ ÇEVRESİNDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANIYOR
  PROJE, BAĞLARBAŞI MAHALLESİ SAKİNLERİNE ANLATILDI
  FAZIL SAY’DAN YÜRÜYEN KÖŞK’E ÖZEL BESTE
  DOĞU SAHİL BANDI CAZİBE MERKEZİ OLACAK
  YALOVA BELEDİYESİ’NE BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
 


                
Adres : Süleymanbey Mahallesi İstiklal Caddesi No:29 PK: 77100 YALOVA

Web Tasarım