Başlıksız Belge

    YALOVA BELEDİYESİ STANDI YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Yürüyen Köşk’ün ana tema olarak işlendiği Yalova Belediyesi’nin EMITT Fuarındaki standı katılımcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. Atatürk’ün balmumu heykelinin de yer aldığı Yalova Belediyesi standında ziyaretçiler Yürüyen Köşk önünde resim çektirip, sabun çiçeği ve kağıt yapımı hakkında bilgiler aldılar. Açılış töreni sonrasında Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, standı gezmeye gelen misafirler ile birebir ilgilendi.


Bu yıl 21.si düzenlenen EMITT Fuarı, açılış töreni sonrasında kapılarını ziyaretçilere açtı. İlk gün kötü hava şartları ve hafta içi olmasına rağmen yoğun bir katılım sağlandığı gözlendi. Yalova Belediyesi’nin hazırlamış olduğu stant katılımcılardan büyük ilgi gördü. Yürüyen Köşk temasının işlendiği stantta bulunan Atatürk’ün balmumu heykeli de katılımcıların ilgi odağı oldu. Açılış töreni sonrasında standa gelen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Başkan Yardımcısı Jülide Güner ve Yalova Belediyesi personelleriyle birlikte kentimizin tanıtılması amacıyla yoğun bir mesai harcadılar. Gelen misafirler ile tek tek ilgilenen Başkan Salman, kağıt yapım alanında kağıt yapan misafirlerin kağıtlarına da imza attı.

Vali Yılmaz da standı gezdi

Yalova Valisi Tuğba Yılmaz da EMITT Fuarı açılış töreni sonrasında Yalova Belediyesi standını gezmeye geldi. Stantta incelemelerde bulunan Vali Yılmaz, Yürüyen Köşk maketinin önünde fotoğraf çektirdi. Başkan Salman ile bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, stant ilgili görüşlerini aktardı.

Belediye Başkanlarından Yalova Belediyesi standına çıkartma

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar ve Bakırköy Belediye Başkanvekili Nadir Ataman fuarın ilk gününde Yalova Belediyesi standını ziyaret ettiler. Başkan Salman, misafir Başkanlara Yalova Sütlüsü ikram etti. Yürüyen Köşk ve Atatürk’ün balmumu heykeli yanında fotoğraf çektiren misafir Başkanlar, kağıt yapımı ve sabun çiçeği yapımı hakkında da bilgiler aldılar.

İstanbul Milletvekili Süleyman Çelebi de Yalova Belediyesi standını ilk gün ziyaret edenler arasında yer aldı.

“Herkesin ayağına sağlık”

“Yalova’nın konumu, tarihi ve doğal güzellikleri bir ayrıcalıktır” diyen Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman; “Bu ayrıcalıkları anlatmak ve insanları bu ayrıcalıkları yaşamak ve görmek için Yalova’ya davet etmek amacıyla bu yıl geniş kapsamlı bir katılım sağladık. Yalova, Atatürk’ün kenti olduğu ve Yürüyen Köşk’te Atatürk’ün bizlere en büyük mirası olduğu için standımızın ana temasını Yürüyen Köşk üzerine kurduk. Büyük ilgi gördü. İnsanlar, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün balmumu heykelini, Yürüyen Köşk’ü, kağıt yapımını, sabun çiçeği yapımını, Yalova’mızın doğal güzelliklerini, tarihi güzelliklerini görmek amacıyla standımıza geliyor. Köşk önünde, balmumu heykelin yanında hatıra fotoğrafı çektiriyor dolayısıyla Yalova isminin yayılmasına sebep oluyorlar. Standımızı ziyaret eden Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.   Haberler
  YALOVA, YILIN ALTIN KENTİ ÖDÜLÜNÜ ALDI
  “ÇANAKKALE GEÇİLMEZ DEDİLER, DÜŞMANA GEÇİT VERMEDİLER”
  HALK OYLAMASIYLA YILIN ALTIN KENTİ YALOVA SEÇİLDİ
  8 MART DOLU DOLU KUTLANDI
  “HAKLARINIZIN SONUNA KADAR SAVUNUCUSU OLUN”
  KÜLTÜR MERKEZİ VE CEMEVİ ÇEVRESİNDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANIYOR
  PROJE, BAĞLARBAŞI MAHALLESİ SAKİNLERİNE ANLATILDI
  FAZIL SAY’DAN YÜRÜYEN KÖŞK’E ÖZEL BESTE
  DOĞU SAHİL BANDI CAZİBE MERKEZİ OLACAK
  YALOVA BELEDİYESİ’NE BİRİNCİLİK ÖDÜLÜ
 


                
Adres : Süleymanbey Mahallesi İstiklal Caddesi No:29 PK: 77100 YALOVA

Web Tasarım